Як навіжені (16+)

Як навіжені (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Як навіжені» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Как чокнутые / La pazza gioia

Події розгортаються в італійській Тоскані. У психіатричній лікарні вільного типу жінки зі всілякими розладами психіки живуть як на курорті. Беатріче (Валерія Бруні-Тедескі) не звикла до такого нудного і розміреного життя. Але її жагу до пригод тут ніхто не поділяє. Ситуація змінюється з появою Донателли (Мікаела Рамаццотті). Спочатку вона була замкнутою і відчуженою. Але спілкування з енергійною та невгамовною Беатріче не пройшло безслідно. Подруги з ентузіазмом шукають можливість для втечі і це їм вдається. Вони використовують кожну хвилину свободи, щоб в повній мірі насолодитися життям.

Фільм «Як навіжені» з Валерією Бруні-Тадескі в головній ролі зняли спільно кінематографісти з Франції та Італії. Зйомки проходили влітку 2015 року в Італії. Дослівно назва фільму перекладається як «скажена радість». Комедію тепло прийняли глядачі, і в італійському прокаті вона зібрала понад 6 млн. євро.

imbd_logo Created with Sketch.
7.3/10
Рік
2016
Країна
Італія, Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія, драма
В головних ролях
Валерія Бруні-Тедескі, Мікаела Рамаццотті, Валентина Карнелутті
Режисер
Паоло Вірдзі
Сценарій
Паоло Вірдзі, Франческа Аркібуджи
Прокат
З 29 червня 2017, орієнтовно по 05 липня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 29 червня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
118 хв.
Вікові обмеження
16+