Від сімї не втечеш (0+)

Від сімї не втечеш (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Від сімї не втечеш» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

От семьи не убежишь / La chtite famille

У Парижі ось-ось має відкритися чергова виставка успішних столичних дизайнерів – подружжя Валентина (Дені Бун) та Констанс (Лоранс Арне). Та все йде шкереберть, коли до столиці приїздять родичі Валентина. Він завжди приховував своє походження, брешучи ніби матір залишила його немовлям. Та з Півдня Франції приїхала проста сім’я, яка давно хотіла сказати цьому багатієві з Парижу, що він зазнався. Не встиг минути шок від зустрічі, як Валентина збиває машина. Через травму він повернувся у спогади та атмосферу 25-річної давнини, коли він ще підлітком планував поїхати подалі від батьків.

Французька комедія «Від сім'ї не втечеш» є дітищем Дені Буна. Спільно з Сарою Камінські він написав сценарій до стрічки, сам посів режисерське крісло та виконав головну роль. Це шостий фільм Буна у якості режисера. Його напарницею на екрані стала Лоранс Арне, для якої це 14-та стрічка в її акторській кар’єрі. Екранним батьком головного героя став П’єр Рішар.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Дені Бун, Лін Рено, Лоранс Арне, Валері Боннетон, Гай Леклюіз, Франсуа Берлеан, П'єр Рішар, Ян Туаль
Режисер
Дені Бун
Сценарій
Дені Бун, Сара Камінскі
Прокат
З 24 травня 2018, орієнтовно по 30 травня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 24 травня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
107 хв.
Вікові обмеження
0+