Двоє у всесвіті

Двоє у всесвіті (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Двоє у всесвіті» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Двое во вселенной / La corrispondenza

Емі – молода студентка, яка вивчає астрофізику і перебуває у стосунках з професором Едвардом. Їхній зв’язок в основному зводиться до спілкування на відстані за допомогою смс чи відео-дзвінків, однак це жодним чином не впливає на їхні почуття. Дивні обставини з’являються після того, як Ед, який мав приїхати на конференцію до університету Ємі, неочікувано зникає. Але з невідомих причин дівчина продовжує отримувати щоденні повідомлення від нього. Емі має дізнатися, в який експеримент втягнув її професор. Можливо, вона усього лише бачить світло зірки, що згасає…

Італійський мелодраматичний фільм «Двоє у всесвіті» знятий режисером Джузеппе Торнаторе, робота якого отримала престижну нагороду в італійському сінематографі «Premio David Giovani». Картина також номінована у кількох категоріях премії «David di Donatello», серед яких номінація за кращий саундтрек, костюм, макіяж.

imbd_logo Created with Sketch.
6.1/10
Рік
2016
Країна
Італія
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, мелодрама
В головних ролях
Джеремі Айронс, Ольга Куриленко, Шона МакДональд, Анна Савва, Саймон Мікок, Ірина Кара
Режисер
Джузеппе Торнаторе
Сценарій
Джузеппе Торнаторе
Прокат
З 02 червня 2016 по 08 червня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
2 червня 2016 р.
Тривалість
121 хв.
Вікові обмеження
16+