Королева Іспанії

Королева Іспанії (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Королева Іспанії» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Королева Испании / La reina de España

Дії розгортаються в середині 50-х років минулого століття в Іспанії. З часу подій, показаних в першому фільмі пройшло двадцять років. Кінозірка Макарена Гранада (Пенелопа Крус) повертається на батьківщину після спроб побудувати кар'єру в Голлівуді. Блискучій актрисі належить зіграти королеву Ізабеллу І, але зробити це не так просто, як їй хотілося б.

Фільм «Королева Іспанії» з Пенелопою Крус у головній ролі є продовженням фільму «Дівчина твоєї мрії», що вийшов в 1998 році. Не дивлячись на 18-річну перерву між виходом на екран, друга частина історії про іспанську кінодіву зібрала ту ж творчу команду. Сценарій знову писали Рафаель Аскона, Мануель Анхель Егея і Фернандо Труеба, який також зайняв режисерське крісло. Пенелопа Крус також повернулася до своєї ролі. Фільм 1998 року одержав нагороди кінопремії Іспанії «Гойя» в семи категоріях. У 2017 році нова картина висунута на здобуття цієї премії в п'яти номінаціях.

imbd_logo Created with Sketch.
5.1/10
Рік
2016
Країна
Іспанія
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, комедія
В головних ролях
Пенелопа Крус, Кері Елвіс, Менді Петінкін, Хуан Антоніо Байона, Хав'єр Камара, Клайв Ревілл
Режисер
Фернандо Труеба
Сценарій
Фернандо Труеба, Рафаель Аскона, Мануель Анхель Егея
Прокат
З 06 квітня 2017, орієнтовно по 12 квітня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 06 квітня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
128 хв.
Вікові обмеження
16+