Червона черепаха

Червона черепаха (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Червона черепаха» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Красная черепаха / La tortue rouge

Після аварії корабля чоловік прокидається один на безлюдному острові. Щоб не провести залишок днів серед тропічної рослинності в товаристві диких звірів, чоловік будує собі пліт з бамбука. Але його спроба поплисти провалюється – невідома морська тварина руйнує пліт. Так повторюється знову і знову, поки чоловік не помічає хто ж йому заважає. Це величезна черепаха червоного кольору. Вночі вона виповзає на берег щоб сховатися в глибині острова. Бажаючи помститися тварині, людина шкодить їй. Те, що він виявить на місці черепахи вранці, в корені змінить його плани на найближчий час.

Анiмацiйний фiльм «Червона черепаха» створений спільно мультиплікаторами з Франції, Японії і Бельгії. Робота велася на базі анімаційної студії Гіблі в Японії. Режисуру довірили художнику-мультиплікатору з Нідерландів Мiхаелю Дюдок де Вiту, який отримав премію Оскар в 2001 році. Прем'єрний показ мультфільму відбувся в рамках Венеціанського кінофестивалю.

imbd_logo Created with Sketch.
7.5/10
Рік
2016
Країна
Франція, Японія
Мова дублювання
без діалогів
Жанр
анiмацiйний фiльм
В головних ролях
-
Режисер
Мiхаель Дюдок де Вiт
Сценарій
Мiхаель Дюдок де Вiт, Паскаль Ферран
Прокат
З 23 лютого 2017, орієнтовно по 01 березня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день з
23 лютого 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
80 хв.
Вікові обмеження
0+