Червона черепаха (в рамках фестивалю)

Червона черепаха (в рамках фестивалю) (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Червона черепаха (в рамках фестивалю)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Красная черепаха / La tortue rouge

Після аварії корабля чоловік прокидається один на безлюдному острові. Щоб не провести залишок днів серед тропічної рослинності в товаристві диких звірів, чоловік будує собі пліт з бамбука. Але його спроба поплисти провалюється – невідома морська тварина руйнує пліт. Так повторюється знову і знову, поки чоловік не помічає хто ж йому заважає. Це величезна черепаха червоного кольору. Вночі вона виповзає на берег щоб сховатися в глибині острова. Бажаючи помститися тварині, людина шкодить їй. Те, що він виявить на місці черепахи вранці, в корені змінить його плани на найближчий час.

Мультфільм «Червона черепаха» створений спільно мультиплікаторами з Франції, Японії і Бельгії. Робота велася на базі анімаційної студії Гіблі в Японії. Режисуру довірили художнику-мультиплікатору з Нідерландів Майклу Дадок де Уіту, який отримав премію Оскар в 2001 році. Прем'єрний показ мультфільму відбувся в рамках Венеціанського кінофестивалю.

Мультфільм демонструється в рамках 12-го щорічного фестивалю «Вечори французького кіно».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2016
Країна
Франція, Японія
Мова дублювання
без діалогів
Жанр
мультфільм, фентезі
В головних ролях
-
Режисер
Мiхаель Дюдок де Вiт
Сценарій
Мiхаель Дюдок де Вiт, Паскаль Ферран
Прокат
24 лютого 2017
Знижки весь день
24 лютого 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
80 хв.
Вікові обмеження
0+