Крихітка

Крихітка (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Крихітка» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Детка / Laggies

Головна героїня комедії Меган (Кіра Найтлі) живе за інерцією. Вона не прагне робити кар'єру і працює у фірмі свого батька. В особистому житті також цілковита одноманітність – Меган зустрічається з одним і тим самим хлопцем ще зі школи. І ось одного разу хлопець освідчується їй, а вона, попри тривалі стосунки, просить тиждень на роздуми. Того ж вечора героїня зустрічає компанію підлітків біля магазину і смілива Анніка (Хлоя Грейс Морец) просить героїню допомогти їм купити алкоголь. Наступний тиждень Меган проводить в компанії тінейджерів, а живе в Анніки. Відповідь на питання – що ж робити з хлопцем – Меган допоможе знайти батько новоспеченої подружки (Сем Рокуелл).

Комедія «Крихітка» про те, як варто ставитися до життя, зібрала зірковий акторський склад. Кіра Найтлі, яка з дитинства мріяла стати актрисою, багатообіцяюча юна Хлоя Грейс Морец і володар срібного ведмедя Берлінського кінофестивалю за кращу чоловічу роль Сем Рокуелл.

imbd_logo Created with Sketch.
6.4/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія, мелодрама
В головних ролях
Кіра Найтлі, Хлоя Грейс Морец, Сем Рокуелл, Марк Вебер, Еллі Кемпер, Джефф Гарін
Режисер
Лінн Шелтон
Сценарій
Андреа Сігел
Прокат
З 06 листопада 2014 по 26 листопада 2014
Тривалість
99 хв.
Вікові обмеження
14 років