Останнiй дзвiнок

Останнiй дзвiнок (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Останнiй дзвiнок» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Последний звонок / Last Call

"Останній дзвоник" - фільм про те, як двоє безтурботних хлопців стають власниками цілком серйозного бізнесу. Ексцентричний дивак Піт (Крістофер Ллойд) на межі фінансового краху - його житло закладене, а сімейній справі - бару - загрожує закриття, до того ж сам він потрапив до в'язниці. Піт просить сина Денні (Тревіс Ван Вінкл) та племінника Неда (Райан Хансен) приглянути за баром поки він під вартою. Але не просто приглянути, а ще й зробити із глухого бару прибутковий бізнес, аби з'явилась можливість викупити свій дім. Готові до експериментів хлопці охоче беруться змінювати бар. У гонитві за виручкою брати готові іти на ризик і влаштувати гулянку в день останнього дзвоника місцевої школи. Що ж буде з баром, якщо й ці його власники потраплять за грати?

Фільм "Останній дзвоник" знято починаючим режисером Грегом Гартом. За виключенням Крістофера Ллойда, який полюбився усім після трилогії "Назад у майбутнє", головні ролі дістались молодим акторам, відомим в першу чергу за своїми роботами на телебаченні - Тревісу Ван Вінклу та Райану Хансену.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Тревіс Ван Вінкл, Райан Хансен, Крістофер Ллойд, Діора Берд, Клінт Ховард
Режисер
Грег Гарт
Сценарій
Скотт Доннеллі, Ерік Ліндсей
Прокат
З 11 квітня 2013
Тривалість
88 хв.
Вікові обмеження
18 років