Старперці

Старперці (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Старперці» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Старперцы / Last Vegas

«Старперці» – комедія про чотирьох давніх друзів. Біллі (Майкл Дуглас), Педді (Роберт Де Ніро), Арчі (Морган Фрімен) та Сем (Келвін Клайн) – нерозлучні з самого дитинства. Що тільки вони не пережили разом. Нарешті затятий холостяк Біллі вирішує одружитися на, вдвічі молодшій за нього, дівчині. Аби гідно відзначити знаменну подію, друзі вирушають до Лас-Вегаса. Щоправда запальна вечірка для декого стане останньою у сповненому пригод житті. А раз так, то втрачати нічого, можна не стримувати себе і відірватися на повну.

Комедія «Старперці» зібрала зірок першої величини, аби показати їх такими, якими глядач їх ще не бачив. Режисером картини став Джон Терталтауб, який виріс у родині відомого творця комедійних серіалів. Сценарій написав Ден Фогельман, загальновідомий своєю роботою над сценаріями до мультфільмів «Рапунцель: Заплутана історія», «Вольт», «Тачки» та «Тачки 2». Тож, не дивлячись на те, що розваги у головних героїв плануються не дитячі, вийдуть вони, скоріш за все, веселими та наївними.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Одеса, Ялта)
Жанр
комедія
В головних ролях
Роберт Де Ніро, Морган Фріман, Майкл Дуглас, Кевін Клайн, Мері Стінберген
Режисер
Джон Терталтауб
Сценарій
Ден Фогельман
Прокат
З 14 листопада 2013
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
14 років