Вірний. Пристрасть і злочин (16+)

Вірний. Пристрасть і злочин (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Вірний. Пристрасть і злочин» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Страсть и верность / Le Fidele

Дівчину Бенедикт Делані (Адель Екзаркопулос) всі називають Бібі. Донька заможних батьків, вона обрала професію гонщиці. У перегонах усе її життя, і вона неодмінно має перемагати. Під час чергових змагань вона зустрічає Джино (Маттіан Шонартс). Вони одразу закохалися. Чуттєвий та пристрасний у стосунках з коханою, решту часу він задіяний у жорстоких пограбуваннях. Він ставить у небезпеку життя своє та інших людей, аби заробляти на цьому гроші. Щоб бути щасливими разом, їм доведеться пережити таємниці один від одного, сварки та усе те, про що вони хотіли б навіть не знати.

Кримінальна драма «Вірний. Пристрасть і злочин» створена спільно кінематографістами із Бельгії, Нідерландів та Франції. Режисерське крісло посів Міхаель Р. Роскам. Одну з його робіт було номіновано на премію «Оскар» як кращий фільм іноземною мовою. Даний проект брав участь у кінофестивалях у Торонто на Венеції та вже висунутий від Бельгії на здобуття «Оскара».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Бельгія, Нідерланди, Франція
озвучений
українською мовою
Жанр
мелодрама
В головних ролях
Маттіас Шонартс, Адель Екзаркопулос, Керем Джан, Сем Лаувейк, Стефаан Деган
Режисер
Міхаель Р. Роскам
Сценарій
Тома Бідеген, Ное Дебре
Прокат
З 07 грудня 2017, орієнтовно по 13 грудня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 07 грудня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
130 хв.
Вікові обмеження
16+