1+1= весілля (12+)

1+1= весілля (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «1+1= весілля» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одесса, Львів, Суми.
Праздничный переполох / Le sens de la fete

Головний герой на ім'я Макс (Жан-Пьєр Бакрі) працює організатором весіль. Він втомився щомиті рятувати свято через недбальство своїх колег або непередбачуваний збіг обставин, але саме це йому вдається чудово. У розпалі підготовка до чергового весілля. Воно має відбутися у старовинному маєтку 17 століття, з вишуканою музикою, смачними пригощаннями та казковим феєрверком на останок. Але якщо щось може статися не так, як заплановано – це обов'язково станеться.

Комедія «1+1= весілля» знято спільно фахівцями із Бельгії, Канади та Франції. Це чергова спільна робота творців фільму «1+1», що вийшов в 2011 році, режисерів та сценаристів Олів’є Накаша та Еріка Толедано. Для творчого тандему Накаш-Толедано це дев’ята спільна робота. Вперше вони разом зняли фільм у 1995 році. Зйомки проходили у трьох різних палацах у Франції та тривали два місяці. З мови оригіналу назва фільму дослівно перекладається як «Святковий переполох».

Рік
2017
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, сімейний
В головних ролях
Сюзанн Клеман, Жиль Леллуш, Жан-Поль Рув, Кевін Азіз, Жан-П'єр Бакрі, Жюдіт Шемла, Венсан Макен
Режисер
Олів'є Накаш, Ерік Толедано
Сценарій
Олів'є Накаш, Ерік Толедано
Прокат
З 28 грудня 2017, орієнтовно по 31 січня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 28 грудня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
115 хв.
Вікові обмеження
12+