Комівояжер (в рамках фестивалю)

Комівояжер (в рамках фестивалю) (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Комівояжер (в рамках фестивалю)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Коммивояжер / Le Client

Подружжя Імад (Шахаб Хоссейні) і Рана (Тарана Алідості) живуть у Тегерані. Вчитель і домогосподарка, вони активно беруть участь в діяльності театрального гуртка. Постановка «Смерть комівояжера» за однойменним твором Артура Міллера змінює подружжя і їх ставлення один до одного. Вони змушені терміново змінити місце проживання. Спонтанний переїзд тільки посилює конфлікт. Та й сам новий будинок, де вони тепер живуть, накладає відбиток на відносини подружжя.

Драма «Комівояжер» створена спільно кінематографістами з Ірану та Франції. Прем'єрний показ картини відбувся в рамках конкурсної програми Каннського кінофестивалю 2016 року. Картина отримала приз за кращий сценарій, а актор Шахаб Хоссейні нагороджений за краще виконання чоловічої ролі. Драма висунута Іраном на премію «Оскар» як кращий фільм іноземною мовою. Режисер і автор сценарію фільму – іранець Асгар Фархаді, лауреат премій «Золотий ведмідь», «Золотий глобус» і «Оскар», номінант на премію BAFTA.

Фільм демонструється в рамках 12-го щорічного фестивалю «Вечори французького кіно».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2016
Країна
Франція, Іран
Мова дублювання
оригінал (з українськими субтитрами)
Жанр
драма, трилер
В головних ролях
Шахаб Хоссейнi, Таране Алiдостi, Бабак Карімі
Режисер
Асгар Фархадi
Сценарій
Асгар Фархадi
Прокат
26 лютого 2017
Знижки весь день
26 лютого 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
125 хв.
Вікові обмеження орієнтовно
16+