Великий злий лис та інші історії (0+)

Великий злий лис та інші історії (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Великий злий лис та інші історії» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Большой злой лис и другие сказки / Le grand mechant Renard et autres contes...

Мультфільм складається із трьох окремих історій. Усі події розгортаються на фермі, де поряд живе багато різних тварин. Якось ледачий лелека замість того, щоб доставити немовлятко батькам, залишає його на кролика та порося. Тепер малюк стає їхньою турботою, але що саме з ним робити до кінця не зрозуміло. Злий лис, що живе у лісі неподалік, давно ходить голодний. Він би охоче поласував курятинкою, та курки вже не ті – годі й намагатися підійти поближче до цих сміливих нахабних пташок. Та лису пощастило – він натрапив на яйця, від яких відлучилася квочка. Курчата вилупились в нього на очах і тепер вимагають турботи. Малюки переконані, що цей лис і є їхня матуся. Та найдивніші речі починають відбуватися із наближенням Різдва.

Анімаційний фільм спільного виробництва Бельгії та Франції «Великий злий лис та інші історії» розповідає про життя тварин з однієї ферми. Бенжамін Реннер є одночасно режисером та автором сценарію. Усі три історії – це екранізація його графічних новел.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Франція, Бельгія
Озвучений
українською мовою
Жанр
анімація, пригоди, комедія
В головних ролях
Камел Абдессадок, Жюль Б'єнвеню, Жан-Луп Хорвітц
Режисер
Патрік Імбер, Бенжамін Реннер
Сценарій
Бенжамін Реннер
Прокат
З 05 липня 2018, орієнтовно по 11 липня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 05 липня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
79 хв.
Вікові обмеження
0+