Серцеїд: повернення героя (16+)

Серцеїд: повернення героя (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Серцеїд: повернення героя» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Сердцеед / Le retour du heros

Франція, 1812 рік. У невеличкому провінційному містечку живе родина з двома дорослими доньками. Одна із них, Полін, без тями від капітана Невіля (Жан Дюжарден). Відправляючись на війну, він обіцяв писати, та зник безслідно. Аби серце сестри не краялося, Елізабет (Мелані Лоран) вирішує листуватися з сестрою від імені капітана. В останньому з листів повідомляється, що Невіль героїчно загинув. Та пройдисвіт повертається у місто. І замість зникнути безслідно, чоловік вирішив скористатися своєю несподіваною славою серед жителів містечка.

Комедію «Серцеїд: повернення героя» знято у копродукції Бельгії та Франції. Головні ролі зіграли провідні актори французького кіно – Жан Дюжарден та Мелані Лоран. У режисерському кріслі над стрічкою працював Лоран Тірар. Він же спільно з Грегуаром Виньєроном писав сценарій. Творці зізнаються, що надихалися творами Віктора Гюго та стрічкою 1939 року «Барабани долини Махонке». Зйомки проходили на півночі Франції в Уазі та у французькому місті Нанді.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, історія, шахрайство
В головних ролях
Жан Дюжарден, Мелані Лоран, Федор Аткін, Лоран Бато, Евелін Бюіль
Режисер
Лоран Тірар
Сценарій
Лоран Тірар, Грегуар Віньєрон
Прокат
З 08 березня 2018, орієнтовно по 14 березня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 08 березня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16+