Шкіряне обличчя (18+)

Шкіряне обличчя (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Шкіряне обличчя» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Техасская резня бензопилой: Кожаное лицо / Leatherface

Події фільму розгортаються до жахів, показаних у всіх попередніх фільмах. Вбивця, відомий як Шкіряне обличчя, ще підліток. Злочинів на його совісті поки немає, але відхилення в психіці явно є. Саме тому він опинився в лікарні для душевнохворих. Його втеча і дії, які послідують за цим, започаткують серії кривавих убивств, які він здійснював зі збоченою винахідливістю.

Фільм жахів «Шкіряне обличчя» стане восьмим за рахунком, що розповідає про серійного вбивцю з фільмів «Техаська різанина бензопилою». Перша картина серії вийшла в 1974 році. Прототипом для створення образу маніяка послужила реальний людина – Ед Гін. Скоєні ним злочини лягли в основу одинадцяти різних фільмів жахів. Про задумки зняти приквел заговорили в 2013 році, а вже в 2014 оголосили про початок роботи. Зйомки картини повністю проходили в Болгарії. У кадр потрапляла лише та місцевість, яка схожа на природу Техасу.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, трилер
В головних ролях
Стівен Дорфф, Лілі Тейлор, Ніколь Ендрюс, Сімона Левін, Сем Страйк, Лоріна Камбурова
Режисер
Олександр Бустільо, Жюльєн Морі
Сценарій
Сет М. Шервуд
Прокат
З 21 вересня 2017, орієнтовно по 04 жовтня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 21 вересня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
87 хв.
Вікові обмеження
18+