Залишені

Залишені (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Залишені» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Оставленные / Left Behind

Світ охопила паніка. По всій планеті одночасно зникло безліч людей, залишивши після себе купки одягу. Головний герой трилера – Рейфорд Стілл (Ніколас Кейдж) – льотчик, який якраз в цей час знаходиться в польоті. Його задача – приземлити літак, на борту якого охоплені панікою люди. При цьому більшість аеропортів припинили роботу – смуги усипані уламками падаючих літаків. Як сніговий ком зростають масштаби катастроф, викликаних зникненням людей.

В основі трилера «Залишені» – серія з 16 книг авторів Тіма ЛаХея і Джеррі Б. Дженкінса. Ідея сюжету виникла з біблійних текстів, що описують події кінця світу. Як і в першоджерелі, в фільмі йдеться про те, що люди з чистою совістю в найменшій мірі випробують жахи кінця світу. Решта будуть мати можливість проявити свою людяність, допомагаючи один одному в умовах всесвітньої катастрофи. Або ж навпаки – повною мірою продемонструвати своє небажання допомагати і співпереживати.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
російська з українськими субтитрами
Жанр
фантастика, бойовик, трилер
В головних ролях
Ніколас Кейдж, Чад Майкл Мюррей, Кассі Томсон, Ніккі Вілан, Джордин Спаркс, Ліа Томпсон, Куинтон Аарон, Лаура Кайот, Мартін Клебб, Вільям Регсдейл
Режисер
Вик Армстронг
Сценарій
Пол Лалонд, Джон Патус, Джеррі Б. Дженкінс
Прокат
З 09 жовтня 2014 по 15 жовтня 2014
Тривалість
105 хв.
Вікові обмеження
16 років