Легенда

Легенда (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Легенда» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Легенда / Legend

У 60-х роках у Лондоні не знайшлося б жодного завсідника пабів, який не знав би хто такі брати Крей. Близнюки Рональд і Реджинальд (Том Харді) офіційно були власниками престижного нічного клубу. Але кожен знав, що їх вплив поширюється далеко за стіни цього закладу. Реджі завжди був серйознішим, тому з часом тільки він міг контролювати агресивного і жорстокого Ронні.

Близнюки Рональд і Реджинальд Крей були культовими особистостями в злочинному світі Лондона 60-х років. В основу кримінальної драми «Легенда» лягла книга про них «Професія – насильство: Злет і падіння близнюків Крей», написана Джоном Пірсоном. У 1990 році історія злочинців вперше з'явилася на екранах. Тоді головні ролі дісталися рідним братам. У жовтні 2013 було оголошено про вихід нової картини про близнюків. Автором сценарію і режисером став оскароносний Брайан Хелгеленд. Цього разу обидві головні ролі зіграє Том Харді.

imbd_logo Created with Sketch.
7/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
кримінал, трилер, драма
В головних ролях
Том Харді, Емілі Браунінг, Терон Еджертон, Крістофер Екклстон, Пол Андерсон, Девід Тьюліс
Режисер
Брайан Хелгеленд
Сценарій
Брайан Хелгеленд
Прокат
З 01 жовтня 2015 по 04 листопада 2015
Знижки в будні та вихідні весь день з:
15 жовтня 2015 р.
Тривалість
131 хв.
Вікові обмеження
16 років