Легенда №17

Легенда №17 (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Легенда №17» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Легенда №17 / Легенда №17

"Легенда №17" - розповідь про початок хокейної кар'єри неперевершеного Валерія Харламова (Данііл Козловський) - нападника ЦСКА та збірної СРСР. Моментом всесвітнього визнання став матч між збірною професіоналів із НХЛ та радянськими хокеїстами 2 вересня 1972 року. Нападник Харламов забив 2 шайби і тим самим привів свою команду до гучної перемоги. Самі канадці після матчу зізнались, що саме гравець під номером 17 своєю майстерністю надломив їхню команду, остаточно давши зрозуміти хто стане переможцем. Тепер увесь світ говорив про Валерія як про легенду під номером 17.

"Легенда №17" далеко не перша спроба показати на екрані історію великого хокеїста. Попередні 4 документальних та один художній фільми всебічно описували спортсмена. Як говорить режисер картини Микола Лєбєдєв, це романтична історія за мотивами життя спортсмена про перемоги і поразки, де є і азарт, і кохання, і стремління до світла. Творці фільму, не намагаючись приурочити його до певних дат, закінчили виробництво як раз до 65-річчя з дня народження хокеїста.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
російська
Жанр
спорт, драма, біографія
В головних ролях
Данило Козловський, Олег Меньшиков, Володимир Меньшов, Роман Мадянов, Світлана Іванова
Режисер
Микола Лебедєв
Сценарій
Михайло Местецький, Микола Куликов, Микола Лебедєв
Прокат
З 18 квітня 2013
Тривалість
134 хв.
Вікові обмеження
14 років