Легенда Карпат (12+)

Легенда Карпат (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Легенда Карпат» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Легенда Карпат

Події розгортаються в українських Карпатах у 18 столітті. Життя простих людей під гнітом польської шляхти, молдовських бояр та угорських феодалів було нестерпним. Активний спротив чинили загони опришків. Найвідомішим їхнім ватажком був Олекса Довбуш (Валерій Харчишин). І до яких би підступних методів не вдавались його вороги, для перемоги над сміливими опришками начолі з Олексою цього було мало.

Історичний пригодницький фільм «Легенда Карпат» – це правдива історія про українського Робін Гуда. Стрічка розповідає про найсміливішого та найтаємничішого ватажка опришків – Олексу Довбуша. Головну роль виконав лідер гурту «Друга ріка» Валерій Харчишин. Режисурою стрічки зайнявся Сергій Скобун. Сценарій спершу був написаний для телесеріалу. Підготовка до зйомок розпочалася восени 2014 року. За рік приступили до основних робіт. У серпні 2017 року творці фільму анонсували, що замість телесеріалу знімають повнометражний художній фільм.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
історія, драма, пригоди, українське
В головних ролях
Валерій Харчишин, Марія Яремчук, Михайло Грицкан, Богдан Ластівка
Режисер
Сергій Скобун
Сценарій
Сергій Скобун, Оксана Артеменко, Марина Артеменко
Прокат
З 29 березня 2018, орієнтовно по 11 квітня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 29 березня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
12+