Оз: Повернення в Смарагдове Місто

Оз: Повернення в Смарагдове Місто (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Оз: Повернення в Смарагдове Місто» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Оз: Возвращение в Изумрудный Город / Legends of Oz: Dorothy's Return

Мультфільм подарує юним глядачам зустріч із знайомими героями із «чарівної країни Оз», створеними Лайменом Френком Баумом. Головна героїня – дівчинка Гейл Дороті, знову потрапляє до чарівної країни. Її найкращі друзі – Залізний Дроворуб, Страшила та Лев-боягуз десь зникли і Дороті попри що хоче їх відшукати. Уся країна Оз знаходиться у запустінні, це розчаровує дівчинку, проте відступитися не можна, адже друзі потребують її допомоги. Аби спасти своїх давніх приятелів та вибратися із усіх неприємностей, що трапляться на шляху, Дороті має знайти собі нових друзів.

Мультфільм «Оз: Повернення у Смарагдове місто» створено за мотивами однойменної книги Роджера С. Баума, правнука легендарного Лаймена Френка Баума – автора оригінальної історії про пригоди у країні Оз. Даний анімаційний фільм – спільний проект мультиплікаторів із Індії та США. Кожен із учасників творчої команди – майстер своєї справи, що присвятив мультиплікації усю кар’єру.

imbd_logo Created with Sketch.
5.5/10
Рік
2013
Країна
США, Індія
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, мюзикл, сімейний
В головних ролях
Ліа Мішель, Патрік Стюарт, Джеймс Белуші, Ден Енкройд, Келся Греммер, Меган Хілті
Режисер
Уілл Фінн, Ден Ст. Пьєр
Сценарій
Адам Балсам, Ренді Барнс, Роджер С. Баум
Прокат
З 10 липня 2014 по 23 липня 2014
Тривалість
92 хв.