Легкий на спомин

Легкий на спомин (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Легкий на спомин» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Легок на помине /

Головний герой картини «Легкий на спомин» Павло (Гарік Харламов) звик тримати все під контролем. Від успішний ріелтор та давно вже приноровився легко й невимушено умовляти людей на підписання угод, які їм не вигідні. Все б відбувалося як завжди, якби не один старовинний будинок та його старенька господарка (Катерина Васильєва). За допомогою чергової хитрості Павло отримує від неї підпис на документах про продаж маєтку. У чаклунство та древні прокляття можна вірити або ні, але як бути, якщо ти починаєш неконтрольовано переміщатися у просторі? Тепер Павло легкий на спомин у прямому значенні цього слова – він з’являється поруч з тим, хто про нього щойно згадав.

Картину зняв режисер Євгеній Абизов, що зарекомендував себе 2 роки тому, створивши до 8 березня фільм «Мами». Над сюжетом працювали одразу троє - Миколай Ковбас, Олексій Нужний та Георгій Малков. Кожен з них має досвід написання комедійних сценаріїв.

imbd_logo Created with Sketch.
4.8/10
Рік
2014
Країна
Росія
Мова дублювання
російська
Жанр
комедія , фантастика
В головних ролях
Гарік Харламов , Христина Асмус , Катерина Васильєва , Олександр Самойленко , Тетяна Космачева , Володимир Яглич , Сергій Сафронов , Юрій Кузнєцов , Анна Антонова , Олександр Ревва
Режисер
Євген Абизов
Сценарій
Микола Ковбас, Олексій Потрібний , Георгій Малков
Прокат
З 06 березня 2014
Тривалість
81 хв.