Леонардо да Вінчі: Геній у Мілані (мовою оригіналу) (0+)

Леонардо да Вінчі: Геній у Мілані (мовою оригіналу) (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Леонардо да Вінчі: Геній у Мілані (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Леонардо да Винчи: Гений в Милане / Leonardo da Vinci: Il genio a Milano

Геніальний Леонардо да Вінчі жив у Мілані в різні періоди свого життя. Там, приміряючи на себе ролі художника, вченого, винахідника він створив деякі зі своїх найвидатніших робіт, серед яких «Тайна вечеря», що зберігається в церкві Санта-Марія-делле-Ґраціє. Фільм-виставка «Леонардо да Вінчі: Геній у Мілані» створений на основі грандіозної експозиції, присвяченої Леонардо да Вінчі в рамках EXPO в Мілані.

Ця картина — результат 6-річної роботи, розділений на 12 розділів. На великому екрані ми побачимо ґрунтовне дослідження та історію сотень картин митця, у тому числі — легендарної Тайної вечері та Атлантичного кодексу, а також найбільшу колекцію креслень і творів, його сміливі експерименти з технікою та механікою. Окрім цього, перед нашим поглядом предстануть досі невідомі місця, наприклад, оригінальний виноградник Леонардо в Мілані (нещодавно повернутий до життя завдяки дослідженням ДНК), та найсміливіші таємниці генія.

Під керівництвом найбільш досвідчених фахівців своєї сфери ви отримаєте унікальний шанс дослідити життя та творчість одного з найбільших художників за всю історію світу, а завдяки технології 4K — буквально зазирнете всередину всіх механізмів його різноманітного творчого процесу.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2016
Країна
Італія
Мова
італійська (з українськими субтитрами)
Жанр
документальний
В головних ролях
Вінченцо Амато, Крістіана Капотонді, Алессандро Абер, Габріелла Пессіон, Едоардо Натолі, Паоло Брігу
Режисер
Лука Лучіні, Ніко Маласпіна
Сценарій
Jacopo Ghilardotti, Gabriele Scotti
Прокат
26 лютого 2018
Тривалість
83 хв.
Вікові обмеження
0+