Холостяки у відриві

Холостяки у відриві (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Холостяки у відриві» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Холостяки в отрыве / Les gamins

Головний герой картини «Холостяки у відриві» – Жильбер (Ален Шаба). Його вже давно за п’ятдесят і життя йому здається нудним, а може й позбавленим змісту. Його дружина Сюзанна (Сандрін Кібер) веде здоровий спосіб життя і не соромиться в усьому вказувати своєму чоловіку що йому робити, а що ні. І ось у розміреному житті сімейства намічається важлива подія. Їхня донька Лола (Мелані Берньє) вирішує вийти заміж. Спілкування татуся з нареченим доньки набуває несподіваних рис. Жильбер усвідомлює, наскільки обмежує його родина – він відмовляє Томаса (Макс Бубліль) одружуватися та приймає рішення розлучитись. Два холостяка, які щиро кохають маму та доньку, пускаються у всі тяжкі.

Серед команди творців комедії багато хто взяв на себе одночасно декілька функцій. Режисер та сценарист Ентоні Марсіано ще й написав музику. Успішний французький актор Макс Бубліль, окрім виконання однієї з провідних ролей, дебютував як сценарист.

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2013
Країна
Франція
Мова дублювання
русійська (укр. субтитри)
Жанр
комедія
В головних ролях
Ален Шаба, Макс Бубліль, Сандрін Кіберлен, Мелані Берньє, Арі Ельмалех, Еліза Сенауі, Елба Ленуар, Франсуа дюною, Ніколя Бріансон, Мелюсін Маянс
Режисер
Ентоні Марсіано
Сценарій
Ентоні Марсіано, Макс Бубліль, Ное Дебре
Прокат
З 08 травня 2014 по 21 травня 2014
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
14 років