Канікули маленького Ніколя

Канікули маленького Ніколя (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Канікули маленького Ніколя» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Каникулы маленького Николя / Les vacances du petit Nicolas

Події комедії розгортаються на морському курорті. Сюди на час літніх канікул приїхав Ніколя зі своїми батьками. Вдома залишилися шкільні друзі і любов усього його життя. Але сумувати за коханою немає часу – на морі хлопчик знаходить багато нових друзів і на них чекає безліч веселих пригод. Щасливе і безтурботне дозвілля ледве не було зіпсоване знайомством із дівчинкою Елізабет. Вона трохи молодша за Ніколя, і ні на крок не відходить від нього. А дорослі навіть вирішують одружити парочку. Але все можна залагодити коли поруч надійні друзі, які допоможуть вибратися з будь-якої колотнечі.

Французька сімейна комедія «Канікули маленького Ніколя» – це чергова розповідь про життя чарівного Ніколя. Уперше глядач познайомився з хлопчиком в 2009, коли на екрани вийшов фільм «Маленький Ніколя». Обидві історії про непосиду створені однією і тією ж командою режисера і сценаристів. В основу сюжету лягли розповіді Рене Госсіні і Жан-Жака Семпе.

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2014
Країна
Франція
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія
В головних ролях
Матео Бойсселье, Валерії Лемерсье, Кід Мерад, Домінік Леванан, Франсуа-Ксав'є Демезон, Булі Ланнерс
Режисер
Лоран Тірар
Сценарій
Лоран Тірар, Жако Ванн Дормель, Грегуар Віньєрон
Прокат
З 20 листопада 2014 по 26 листопада 2014
Тривалість
97 хв.