Троє хтивих поросят 2

Троє хтивих поросят 2 (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Троє хтивих поросят 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Les 3 ptits cochons 2

Дії фільму розгортаються через 9 років після подій, показаних в першому фільмі. Брати Крістіан (Гійом Лемі-Тів'єрж), Ремі (Пол Дусі) і Матьє (Патріс Робітейлл) як і раніше замислюються над межами допустимого в своєму особистому житті. Комусь може здатися, що в їхньому віці саме час стати розсудливим. Але самі чоловіки так не думають. Домінік (Софі Прегент) втомилась від витівок свого чоловіка Ремі і вирішує його вигнати. Гідною заміною чоловікові вона вважає його рідного брата.

Фільм «Троє хтивих поросят 2» – це продовження комедії «3 хтивих поросят» режисера Патріка Уарда, яка вийшла в 2007 році. Режисерське крісло на зйомках сиквела зайняв Жан-Франсуа Пуле. А ось команда сценаристів залишилася незмінною. Над сюжетом знову працювали Клод Лалонд і П'єр Ламот. Деякі зміни відбулися і в акторському складі. Роль Матьє дісталася Патрісу Робітейллу. Клод Леголт не став зніматися в продовженні історії про трьох братів.

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2016
Країна
Канада
Озвучений
українською мовою
Жанр
мелодрама, комедія
В головних ролях
Пол Дусі, Гійом Лемі-Тів'єрж, Патріс Робітейлл, Софі Прегент, Ізабель Ріше, Максим Лепаж, Сяо Сунь
Режисер
Жан-Франсуа Пуле
Сценарій
Клод Лалонд, П'єр Ламот
Прокат
З 29 грудня 2016 по 04 січня 2017
Тривалість
102 хв.
Вікові обмеження
18+