Вартові джунглів (0+)

Вартові джунглів (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Вартові джунглів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дозор джунглей / Les As de la Jungle

Головні герої мультфільму – досить дивна компанія. Керує всіма пінгвін на ім'я Моріс. Від природи у нього досить рідкісне тигрове забарвлення. Тож він упевнений, що він справжнісінький тигр. Пліч-о-пліч з Морісом весь час його вірні друзі, серед яких тигрова рибка, яку він носить з собою в маленькому акваріумі. Їм доведеться протистояти небезпечному ворогу. Коала Ігор вирішив знищити джунглі і допомагають йому в цьому ціла армія злісних, але дурних бабуїнів.

Мультфільм «Вартові джунглів» від французьких аніматорів – це повнометражна версія популярного дитячого мультсеріалу. Перший його сезон вийшов в ефір у 2013 році. На сьогоднішній день серіал транслюється в 180 країнах світу. В Україні він виходить під назвою «Друзяки з джунглів. Команда порятунку». Даний проект є другою кіноадаптацією серіалу. Перша частина повнометражного мультфільму вийшла на екрани в 2013 році.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм
В головних ролях
-
Режисер
Девід Ало
Сценарій
Девід Ало, Ерік Тості, Жан-Француа Тості
Прокат
З 07 вересня 2017, орієнтовно по 20 вересня 2017
Прем'єрний період
До 10 вересня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 11 вересня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
97 хв.
Вікові обмеження
0+