Друзі

Друзі (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Друзі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Друзья / Les deux amis

Клеман (Вінсент Макен) та Абель (Луї Гаррель) кращі друзі. Клеман закоханий у Мону (Гольшифте Фарахані) і не може думати ні про що інше. Дівчина працює продавщицею в закусочній на Північному вокзалі Парижа. Зустрітися з нею не становить труднощів, але ось результатів ці зустрічі не дають. Усі спроби зблизитися з Моною зазнають краху. Бачачи страждання свого приятеля, Абель вирішує йому допомогти. Але дівчина залишається непохитною. До того ж вона ретельно приховує деякі факти своєї біографії.

Французька мелодрама «Друзі» – це дітище Луї Гарреля, члена відомої паризької акторсько-режисерської династії. Встигнувши знятися в 27 фільмах, Гарелль дебютує на великому екрані як сценарист та режисер. Сюжетну лінію написано за мотивами п'єси «Настрої Маріанни» французького драматурга Альфреда де Мюссе. Прем'єра фільму відбулася на Міжнародному тижні критиків у рамках Каннського кінофестивалю навесні 2015 року.

imbd_logo Created with Sketch.
6/10
Рік
2015
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
мелодрама, комедія
В головних ролях
Голшіфте Фарахані, Вінсент Макен, Луі Гаррель, Мао Адам, П'єр Мейллет, Крістель Делоз
Режисер
Луі Гаррель
Сценарій
Луі Гаррель, Крістоф Оноре
Прокат
З 07 квітня 2016 по 13 квітня 2016
Знижки в будні весь день з
7 квітня 2016 р.
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16+