Привиди Ісмаеля (16+)

Привиди Ісмаеля (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Привиди Ісмаеля» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Призраки Исмаэля / Les fantomes dIsmael

Режисер Ісмаель (Матьє Амальрік) довго не міг змиритися зі зникненням коханої дружини Карлоти (Маріон Котійяр). Минуло 20 років відтоді, як вона пропала, і тільки зараз він зміг завести нові відносини. Тепер всі його почуття і думки звернені до Сільвії (Шарлотта Генсбур). Він навіть збирається знімати новий фільм. І саме в цей момент повертається Карлота. Вона з'явилася нізвідки, так само, як зникла в нікуди. Аби не бути зайвою, Сільвія йде. Та чи зможе Ісмаель знову полюбити ту, яка давно стала для нього лише привидом.

Мелодрама «Привиди Ісмаеля» французького режисера Арно Деплешена стала фільмом відкриття 70-го Каннського кінофестивалю. Головні ролі в картині виконали зірки першої величини – Маріон Котійяр, яка отримала премію «Оскар» за кращу жіночу роль в 2008 році, а також Матьє Амальрік – актор, режисер, сценарист, продюсер і оператор – чиї таланти двічі відзначило журі Каннського кінофестивалю.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер, драма
В головних ролях
Матьє Амальрік, Маріон Котійяр, Шарлотта Генсбур, Луї Гаррель, Альба Рорвахер
Режисер
Арно Деплешен
Сценарій
Арно Деплешен, Леа Місіус
Прокат
З 31 серпня 2017, орієнтовно по 06 вересня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 31 серпня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
16+