Прибульці 3. Взяття Бастилії

Прибульці 3. Взяття Бастилії (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Прибульці 3. Взяття Бастилії» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Пришельцы 3: Взятие Бастилии / Les Visiteurs: La Revolution

Не встигли Годфруа, граф де Монмірай (Жан Рено) та пройдисвіт Жакуй (Крістіан Клав'є) оговтатися після своїх утомливих подорожей у часі, як їм належить здійснити новий стрибок. Цього разу герої опиняться у Франції часів Революції.

Французький фільм «Прибульці 3. Взяття Бастилії» – це продовження популярної комедії із Жаном Рено та Крістіаном Клав'є в головних ролях. Уперше герої з'явилися на екрані 1993 року. Тоді касові збори сягнули $ 100 млн, і 1998-го та сама творча команда зняла продовження, яке стало ще більш успішним. За словами Крістіана Клав'є, який, крім виконання однієї з ролей, також писав сценарій, про третю частину картини задумалися ще під час зйомок другої. Американська адаптація сюжету провалилася в прокаті і змусила на якийсь час забути про продовження. До роботи вдалося приступити лише 2015 року. Незважаючи на те, що події розгортаються на території Франції, основні зйомки проходили в Бельгії та Чехії.

imbd_logo Created with Sketch.
4.5/10
Рік
2016
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Крістіан Клав'є, Жан Рено, Франк Дюбоськ, Карін Вьяр, Сільві Тестю, Марі-Анн Шазель
Режисер
Жан-Марі Пуаре
Сценарій
Крістіан Клав'є, Жан-Марі Пуаре
Прокат
З 07 квітня 2016 по 20 квітня 2016
Знижки в будні весь день з
7 квітня 2016 р.
Тривалість
107 хв.
Вікові обмеження
12+