Якщо твоя дівчина – зомбі

Якщо твоя дівчина – зомбі (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Якщо твоя дівчина – зомбі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Если твоя девушка – зомби / Life After Beth

Після смерті своєї дівчини Бет (Обрі Плаза) Зак (Дейн ДеХаан) – сам не свій. Він живе тільки спогадами про неї і навіть переїжджає в будинок до її батьків. І ось в один із днів прийшовши на могилу він виявляє там порожню яму. А Бет, ніби нічого й не трапилось, прогулюється поряд. Виявляється, вона тепер зомбі. З усіма можливими наслідками. Правда сама вона цього не розуміє. І пояснити їй таку безглузду істину дуже не просто. Більше того – такі спроби можуть бути небезпечні і для самого закоханого. Незважаючи на взаємну любов красуні.

Комедія «Якщо твоя дівчина – зомбі» не так сильно відокремлена від реальності, як може здатися на перший погляд. Адже будь-який розрив відносин, якщо він не стався вчасно, може обернутися таким ось зомбі-апокаліпсисом місцевого масштабу. Створив картину початківець Джефф Баена, для якого це перша режисерська робота. Сценарій написав також він, щоправда в цій справі він має певний досвід.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, мелодрама, комедія
В головних ролях
Дейн ДеХаан, Джон Сі Райлі, Обрі Плаза, Моллі Шеннон, Шеріл Хайнс
Режисер
Джефф Баена
Сценарій
Джефф Баена
Прокат
З 30 жовтня 2014 по 05 листопада 2014
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16 років