Життя

Життя (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Життя» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Жизнь / Life

Голлівуд початку 50-х років минулого століття. Неймовірно талановитий Джеймс Дін (Дейн ДеГаан) робить перші кроки в акторській кар'єрі. За фоторепортаж про майбутню зірку береться Денніс Сток (Роберт Паттінсон). Разом вони поїдуть із Лос-Анджелеса до Нью-Йорка. За час поїздки хлопці ближче пізнають один одного і заприятелюють.

Біографічна драма «Життя» побудована на реальних подіях і розповідає про дружбу актора Джеймса Діна та фотографа Денніса Стока, завдяки якому світ побачив багато знімків актора. Дін – культова постать у кінематографі. Він загинув у автокатастрофі 24-річним, посмертно його двічі номінували на премію «Оскар». Про його неординарний талант ходять легенди, а інтерес до особистості не вщухає навіть через 60 років після смерті. Про Джеймса Діна знято 14 документальних та 5 художніх фільмів. Ця картина стане шостою в списку. Прем'єра відбулася на Берлінському кінофестивалі 2015 року.

imbd_logo Created with Sketch.
6/10
Рік
2015
Країна
Великобританія, США, Німеччина, Канада, Австралія
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, біографія
В головних ролях
Дейн ДеХаан, Роберт Паттінсон, Пітер Лукас, Лорен Галлахер, Кендал Нагорка, Дрю Леджер
Режисер
Антон Корбейн
Сценарій
Люк Дейвіс
Прокат
З 14 квітня 2016 по 20 квітня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
14 квітня 2016 р.
Тривалість
111 хв.
Вікові обмеження
16+