Не вимикай світло

Не вимикай світло (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Не вимикай світло» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

И гаснет свет... / Lights Out

Напевно, кожен із нас бодай раз бував у ситуації, коли в темряві щось ввижається. Але одна річ, коли це просто гра уяви, і зовсім інше, коли ти насправді бачиш когось після того, як світло вимкнено. Тоді-то вже не до жартів. Коли Мартін (Гебріел Бейтман) уперше побачив силует жінки, він розповів про це старшій сестрі Ребеці (Тереза Палмер). Намагаючись з'ясувати, що ж діється, родина все більше поринає в безперервний кошмар. Уникнути вимикання світла неможливо, і небезпека стає реальною.

У основі сюжету фільму жахів «Не вимикай світло» лежить однойменна короткометражка, яка здобула нагороди кінофестивалів. Зняв її режисер Девід Ф. Сандберг, а через три роки він вирішив перенести історію на великий екран. Це перша повнометражна робота Сандберга після багатьох успішних короткометражок. За продюсування проекту взявся досвідчений Джеймс Ван («Пила», «Закляття»). Одна з головних ролей дісталася 12-річному Гебріелу Бейтману, який у свої роки знявся вже в 15 картинах.

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи
В головних ролях
Тереза Палмер, Емілі Елін Лінд, Алісія Вела-Бейлі, Гебріел Бейтман, Олександр ДіПерсіа, Марія Рассел
Режисер
Девід Ф. Сандберг
Сценарій
Ерік Хайссерер, Девід Ф. Сандберг
Прокат
З 21 липня 2016, орієнтовно по 03 серпня 2016
Прем'єрний період орієнтовно до
27 липня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
28 липня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
81 хв.
Вікові обмеження
16+