Зустріч з Девідом Лінчем (0+)

Зустріч з Девідом Лінчем (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Зустріч з Девідом Лінчем» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Встреча с Дэвидом Линчем / Зустріч з Девідом Лінчем

Девід Лінч проведе зустрічі з усіма бажаючими у Планеті Кіно

Початок о 14:00

У програмі:

- Виступ Девіда Лінча

- Показ фільмів про режисера українською мовою

- Промова СЕО David Lynch Foundation

Вартість квитка: 400 грн.

Кошти від заходу ми передамо у David Lynch Foundation.

Володар «Золотої пальмової гілки», приза за режисуру Каннського кінофестивалю та «Золотого лева», режисер, продюсер, сценарист, фотограф, музикант і художник, приїздить до Києва на відкриття українського представництва всесвітнього благодійного фонду David Lynch Foundation.

З 2005 року фонд фінансує впровадження по всьому світу науково-обгрунтованої програми трансцендентальної медитації (ТМ) для поліпшення здоров'я людей, їх пізнавальних здібностей і підвищення працездатності, а також для боротьби зі стресом. Офіси фонду розташовані у Нью Йорку, Лос-Анджелесі і Ферфілді, штат Айова.

З David Lynch Foundation співпрацюють Лів Тайлер, Г’ю Джекман, Том Хенкс, Клінт Іствуд, бізнесмени, політики, відомі медики. Фонд постійно проводить благодійні концерти для збору пожертв, у тому числі за участю Пола Маккартні, Рінго Стара, Стінга та Кеті Перрі.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
-
Мова дублювання
українська
Жанр
біографія
В головних ролях
-
Режисер
-
Сценарій
-
Прокат
17 листопада 2017
Тривалість
60 хв.
Вікові обмеження
0+