Ліно (0+)

Ліно (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ліно» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Плюшевый монстр / Lino: Uma Aventura de Sete Vidas

Хлопець на ім'я Ліно працює з дітьми, і кожен день розважає їх, переодягаючись у величезного кота. Здавалося б, працюючи в дитячому садочку і щодня бавлячись з дітьми, він мав би бути найщасливішою людиною в світі. Але життя давно вже його не радує – будинок, де він мешкає, ось-ось розвалиться, діти не слухаються, а копійчаної зарплатні ні на що не вистачає. Ліно звертається до місцевого екстрасенса по допомогу. І допомога ця виявляється досить несподіваною – хлопця перетворюють в здоровенного плюшевого кота. В когось це чудернацьке кудлате створіння викликає захоплення, а в когось відразу. Але байдужим до нього не лишається ніхто. Та чи стане життя хлопця від цього легшим?

Мультфільм «Ліно» створений мультиплікаторами з Бразилії. Оригінальна назва мультфільму – «Lino: Uma Aventura de Sete Vidas», що дослівно перекладається як «Ліно: пригода семи життів». Згадка про сім життів очевидно натякає на непросте життя героя в тілі кота.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Бразилія
Мова дублювання
українська
Жанр
анімація
В головних ролях
Селтон Мелу, Філ Мілер, Паола Олівейра, Діра Паіс
Режисер
Рафаель Рібас
Сценарій
Рафаель Рібас
Прокат
З 08 лютого 2018, орієнтовно по 21 лютого 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 08 лютого 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
93 хв.
Вікові обмеження
0+