Лев

Лев (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Лев» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Lion

Хлопчик на ім'я Сару народився в Індії, в бідній родині. Старші брати підробляли на залізничній станції і, вважаючи себе дорослим, 5-річний Сару (Санні Павар) попросився піти з ними. Малюк загубився. Він заснув в порожньому вагоні і зміг вийти з нього лише в Калькутті, за 1600 км від дому. Дитина потрапила до сирітського притулку, звідки її всиновили і відвезли до Австралії. Нова мама Сью (Ніколь Кідман) прекрасно виховала сина. Але спогади про ті страшні дні, проведені в поїзді, що їде невідомо куди, не давали йому спати ночами. Через 25 років вже дорослий Сару (Дев Патель) захотів знайти рідну матір. І це йому вдалося.

Драма «Лев» заснована на реальних подіях, описаних в автобіографічній книзі Сару Браєрлі «Довга дорога додому». Книга побачила світ у 2013 році, і тоді ж заговорили про екранізацію. Для режисера Гарта Девіса це дебютна робота на великому екрані. Злагоджена робота творців фільму не залишилася непоміченою – фільм висунуто на премію «Оскар» в шести категоріях.

imbd_logo Created with Sketch.
8.1/10
Рік
2016
Країна
Австралія
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма
В головних ролях
Ніколь Кідман, Руні Мара, Дев Патель, Девід Венем, Санні Павар
Режисер
Гарт Девіс
Сценарій
Люк Дейвіс, Сару Брайерлі
Прокат
З 02 березня 2017
, орієнтовно по 29 березня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день з
02 березня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
12+