Літо (16+)

Літо (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Літо» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лето / Лето

Події фільму розгортаються влітку 1981 року в Ленінграді. Нікому на той час не відомий 19-річний Віктор Цой (Тео Ю) знайомиться з Майком Науменко (Роман Білик) та його дружиною Наталею (Ірина Старшенбаум). Віктор шукає можливості потрапити в ленінградську рок-тусовку. Його талант не залишається непоміченим і незабаром починається запис першого альбому Цоя.

Фільм «Літо» режисера Кирила Серебреннікова розповідає про ленінградську авангардну рок-культуру початку 80-х. Над сценарієм працювали Михайло Ідов, Лілі Ідова та Іван Капітонов, використовуючи спогади Наталії Науменко. Основні зйомки, як і події картини, проходили в Пітері. Для виконання головної ролі запросили корейського актора Тео Ю. Роль Майка Науменко виконав Роман Білик, він же Рома Звєрь, лідер групи «Звєрі». Прем'єра фільму відбулася на Каннському кінофестивалі в 2018 році. У Каннах картина завоювала приз за кращий саундтрек.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Росія
Озвучений
українською мовою
Жанр
біографія, мюзикл, музика
В головних ролях
Тео Ю, Роман Білик, Ірина Старшенбаум
Режисер
Кирило Серебренніков
Сценарій
Михайло Ідов, Лілі Ідова, Іван Капітонов
Прокат
З 28 червня 2018, орієнтовно по 04 липня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 28 червня 2018
Тривалість
126 хв.
Вікові обмеження
16+