Напролом

Напролом (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Напролом» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Напролом /

У головного героя фільму "Напролом" немає надздібностей, але схоже, що вони йому зовсім не потрібні. Його звуть Сноу і він спецагент, що пройшов підготовку і безліч випробувань, які здатні витримати лише одиниці. Доля нашого героя склалася так, що він був несправедливо звинувачений у зраді державі. Єдиний шанс для нього повернути собі свободу і добре ім'я - виконати завдання, впоратися з якими було б не під силу навіть цілому взводу.

Сноу належить відправитися на MS1 - орбітальну станцію, що представляє собою одну величезну космічну в'язницю. В цій в'язниці перебувають в анабіозі тисячі найнебезпечніших злочинців: вбивць, ґвалтівників, грабіжників. На Землі поширилася чутка, що над в'язнями, зануреними у штучний сон, проводяться незаконні експерименти. На станцію MS1 з розслідуванням відправляється комісія, очолювана дочкою президента США - Емілі Уорнок. В ході проведення комісії з ` ясовується, що далеко не всі ув'язнені знаходяться в анабіозі. Орбітальна станція швидко виявляється захопленою злочинцями, а дочка президента потрапляє до них у полон. Визволити її з лап злочинців-головорізів і є основним завданням спецагента Сноу.

"Напролом" - це фантастичний бойовик, не позбавлений елементів трилера. Його герої далеко не банальні й однотипні, як це часто буває в таких фільмах. Сценарій також заслуговує похвали, адже до нього доклав руку сам Люк Бессон.

Не пропустіть можливість відправитися разом із суперагентом Сноу у саму неприступну в'язницю у всьому Всесвіті, прорватися через натовп збожеволілих кримінальників і вирвати з їх лап дочку президента Сполучених Штатів Америки.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик, триллер
В головних ролях
Гай Пірс, Меггі Грейс, Вінсент Ріган, Джозеф Гілган, Ленні Джеймс, Петер Стормаре, Джекі Ідо, Тім Плестер, Енн-Соленн Хатте
Режисер
Джеймс Метер, Стівен Ст. Леджер
Сценарій
Люк Бессон, Стівен Ст. Леджер, Джеймс Метер
Прокат
З 10 травня 2012
Тривалість
95 хв.