Одіссея

Одіссея (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Одіссея» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Lodyssée

Кожен з нас сам обирає свій шлях. Вибір Жака-Іва Кусто (Ламбер Вільсон) визначив долі багатьох і задав напрямок розвитку науки. Океанографічні дослідження Кусто незмінно фіксувалися на камеру. За його експедиціями затамувавши подих, спостерігав весь світ. Але яким він був поза кадром мало хто бачив. Як ніхто інший знав батька молодший син Філіп (П'єр Ніне), який брав участь в експедиціях, а також дружина Сімона (Одрі Тоту).

Фільм «Одіссея» розповідає про життя великого дослідника океану Жака-Іва Кусто. Він був першим, кому знадобилося тривалий час перебувати під водою і вести зйомку, тому брав участь у створенні акваланга і камер для підводної зйомки. Над картиною почали працювати в 2011 році. Режисер Жером Салль в одному з інтерв'ю зізнався, що з дитинства захоплювався Жаком-Івом Кусто і хотів би розповісти молоді про першовідкривача глибин океану. У написанні сценарію до фільму брав участь син героя Жан-Мішель Кусто. Зйомки велися в Середземномор'ї, Південній Африці та Антарктиді.

imbd_logo Created with Sketch.
6.7/10
Рік
2016
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
біографічна драма
В головних ролях
Ламбер Вільсон, П'єр Ніне, Одрі Тоту, Лоран Люка, Бенжамін Лаверн
Режисер
Жером Салль
Сценарій
Жером Салль, Лорен Тернер, Жан-Мішель Кусто
Прокат
З 29 грудня 2016 по 04 січня 2017
Тривалість
122 хв.
Вікові обмеження
12+