Лоґан: Росомаха

Лоґан: Росомаха (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Лоґан: Росомаха» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Логан: Росомаха / Logan

Події розгортаються у недалекому майбутньому. В останні десятиліття мутанти вже не народжуються. Втомлений і виснажений Лоґан (Г'ю Джекман) піклується про хворого професора Ікс (Патрік Стюарт). Але спроби Лоґана сховатися від власного минулого зазнають краху із появою юного мутанта, дівчини на і’мя Лора Кінні (Дафні Кін), яку переслідують темні сили.

Фантастичний бойовик «Лоґан: Росомаха» є третім і заключним фільмом, присвяченим героєві всесвіту Marvel, а також десятим за рахунком фільмом про Людей Х. У режисерське крісло запросили Джейса Менголда, який працював над фільмом «Росомаха: Безсмертний». До зйомок приступили в квітні 2016 року і вже 20 серпня оголосили про їх завершення. Відомо, що Хью Джекман востаннє з’явиться на екранах у ролі Россомахи, яку виконував починаючи з 2000 року. Бюджет картини склав $ 127 млн. Прем’єрний показ фільму відбувся в рамках Берлінського міжнародного кінофестивалю.

imbd_logo Created with Sketch.
8.1/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик
В головних ролях
Г'ю Джекмен, Бойд Холбрук, Дафні Кін, Патрік Стюарт, Елізабет Родрігес, Стівен Мерчант
Режисер
Джеймс Менголд
Сценарій
Джеймс Менголд, Скотт Френк, Майкл Грін
Прокат
З 02 березня 2017, орієнтовно по 26 квітня 2017
Прокат у технології 4DX
До 22 березня 2017
Прокат у технології IMAX
До 29 березня 2017
Прем'єрний період
До 12 березня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 13 березня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
137 хв.
Вікові обмеження
16+