Удача Лохана (12+)

Удача Лохана (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Удача Лохана» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Счастливчики Логаны / Logan Lucky

Коли Джиммі (Ченнінг Татум) звільнили з роботи, то вся сімейка залишилася без грошей. Кращим способом розбагатіти, на їхню думку, є пограбування банку. Тож Джиммі з братом Клайдом (Адам Драйвер) і сестрою Мелі (Райлі Кіо) готуються до справи. Але самим здійснити пограбування їм не під силу. Джо Бенг (Деніел Крейг) розбирається в цьому як ніхто інший. Він ідеальний компаньйон, якщо не брати до уваги того, що зараз він сидить в тюрмі. На довгі збори часу немає – потрапити в сховище банку потрібно за час проведення автогонок. Так що підприємливі родичі поспіхом організовують втечу з в'язниці і пограбування.

Кримінальна комедія «Удача Лохана» – нова робота режисера Стівена Содерберга. Після виходу на екрани своєї попередньої картини «Побічний ефект» в 2013 році Содерберг заявив про відхід з великого кіно і зайнявся телевізійними проектами. Для свого повернення він підібрав зоряний акторський склад – Деніел Крейг, Ченнінг Татум і Адам Драйвер.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія, кримінал
В головних ролях
Деніел Крейг, Ченнінг Татум, Адам Драйвер, Сет МакФарлейн, Себастьян Стен, Кеті Холмс
Режисер
Стівен Содерберг
Сценарій
Ребекка Блант
Прокат
З 07 вересня 2017, орієнтовно по 20 вересня 2017
Прем'єрний період
До 13 вересня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 14 вересня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
119 хв.
Вікові обмеження
12+