Логін

Логін (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Логін» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Логин / Login

Головні герої картини – Янка (Нора Парті) та Бен (Йожеф Талош). Янка нещодавно пережила втрату чоловіка. Незадовго до своєї смерті він познайомився на сайті відеознайомств з якоюсь Аннет. Її план зі зваблення сімейного чоловіка спрацював і запустив низку подій, яка і привела до його смерті. Бен також переживає втрату близької людини. Нещодавно загинула його дочка. Як і чоловік Янки, перед смертю вона без пам'яті закохалася в Марко, якого зустріла на цьому ж сайті. Янка і Бен знаходять один одного і разом думають як помститися тим, хто довів до загибелі їх рідних. Однак не маючи досвіду і холоднокровності, вони самі потрапляють в пастки.

Еротичний трилер «Логін» розповідає про події, які відбуваються з користувачами сайту відео-знайомств. Фільм знятий в Угорщині в 2015 році. Картину можна вважати сучасною інтерпретацією роману «Небезпечні зв'язки» Шодерло де Лакло. Твір було екранізовано сім разів.

imbd_logo Created with Sketch.
5.2/10
Рік
2015
Країна
Угорщина
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер
В головних ролях
Йожеф Талош, Нора Парті, Ката Гашпар, Андраш Гашпар, Чаба Тот
Режисер
Акош Барноцький
Прокат
З 07 квітня 2016 по 20 квітня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
14 квітня 2016 р.
Тривалість
86 хв.
Вікові обмеження
16+