Падіння Лондона

Падіння Лондона (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Падіння Лондона» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Падение Лондона / London Has Fallen

Дії фільму розгортаються в Лондоні. Коли за загадкових обставин гине голова уряду Великобританії, на похорон з'їжджаються найвпливовіші політики Західної Європи. Попри небачені заходи безпеки, траурна церемонія перетворюється на місце бійні – страшний теракт може забрати життя провідних світових лідерів. Зберігають спокій серед хаосу лише президент США Бенджамін Ашер (Аарон Екхарт), його помічник агент спецслужб Майк Беннінг (Джерард Батлер) і агент МІ-6.

Кримінальний трилер «Падіння Лондона» – це сиквел фільму «Падіння Олімпу» про напад терористів на перших осіб держави. Як і в попередньому фільмі, у центрі подій опиняються президент США і агент спецслужб. Над сценарієм продовження працювали Кетрін Бенедикт і Крейтон Ротенбергер, відомі за першим фільмом, а режисером цього разу став володар золотого ведмедя Берлінського кінофестивалю Бабак Наджафі. До зйомок приступили в жовтні 2014 в Лондоні.

imbd_logo Created with Sketch.
5.9/10
Рік
2016
Країна
США, Великобританія
Озвучений
українською мовою
Жанр
бойовик, трилер, кримінал
В головних ролях
Джерард Батлер, Анджела Бассетт, Морган Фріман, Шарлота Райлі, Аарон Екхарт, Джекі Ерл Хейлі
Режисер
Бабак Наджафі
Сценарій
Кетрін Бенедикт, Крістіан Гьюдгест, Крейтон Ротенбергер
Прокат
З 17 березня 2016 по 06 квітня 2016
Прокат в Ялті з:
24 березня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з:
24 березня 2016 р.
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження:
16+