Врятований

Врятований (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Врятований» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Уцелевший / Lone Survivor

За останній свій фільм «Морський бій» Пітер Берг схопив антипремію «Золота малина». Разом з тим він почиває на лаврах творця визначних стрічок «Хенкок», «Королівство», «Скарб Амазонки». Цього разу на наш строгий суд представлена картина про військовий конфлікт в Афганістані 2005 року – «Вцілілий». Творці фільму з гордістю наголошують на тому, що сюжет заснований на реальних подіях. Бойовик надзвичайно яскравий, насичений сценами бою та пафосом війни. Зачіпає питання честі та людяності у надскладні часи.

Сценарій базується на спогадах «морського котика» Маркуса Латрелла. Його біографічний роман розповідає про операцію в Афганістані. Американські військові повинні були знешкодити лідера терористів, але потрапили у пастку. Головне тепер – вижити.

imbd_logo Created with Sketch.
7.5/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик , трилер , драма , військовий
В головних ролях
Марк Уолберг , Тейлор Кітч , Еміль Хірш , Бен Фостер , Юсуф Азами , Алі Сулиман , Ерік Бана , Олександр Людвіг , Річ Тінг , Ден Білзеріан
Режисер
Пітер Берг
Сценарій
Пітер Берг
Прокат
З 20 лютого 2014
Тривалість
121 хв.
Вікові обмеження
16 років