Лоракс

Лоракс (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Лоракс» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лоракс /

Анімаційний фільм зроблений за мотивами однойменного твору дитячого письменника і художника Теодора Гейзеля. Його чудова книга широко відома у всьому світі і заслужила на самі похвальні відгуки від літературних критиків. Тепер же зі створенням комп'ютерного анімаційного фільму «Лоракс» у юних глядачів всього світу з'явилася дивовижна можливість поспостерігати за пригодами 12-річного хлопчика, якому належить добитися визнання від дівчини своєї мрії.

А доведеться хлопцеві ні багато ні мало - з'ясувати причину зникнення дерев на планеті. Для цього хлопчик вирушає до виконавця бажань - мудрій, але непередбачуваній і трохи злій істоті. На шляху до неї на хлопчика підстерігає чимало небезпек, але, діставшись, він виявляє, що в будинку чарівника їх ще більше. Виконавець бажань все ж вирішує повідати хлопчику дивну і загадкову історію, головний герой якої - Лоракс. Все почалося давним-давно, коли люди почали змінювати цей світ під стать своєму образу життя. Мабуть, вони порахували, що дерев на планеті занадто багато і почали бездумно винищувати їх.

Подивившись трейлер, ви здивуєтеся дивним буйством фарб, а також тією любов'ю, з якою намальовано всіх персонажів цього доброго мультфільму. Але краса - не єдина його гідність. Анімаційний фільм піднімає важливу та актуальну проблему - проблему відносин людини з живою природою.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, фентезі, сімейний
В головних ролях
Денні ДеВіто, Зак Ефрон, Тейлор Свіфт, Бетті Уайт, Ед Хелмс, Роб Ріггл, Ді Бредлі Бейкер, Шеррі Лінн, Маріна Сіртіс, Дженні Слейт
Режисер
Кріс Рено, Кайл Балда
Сценарій
Кен Дауріо, Сінко Пол, Доктор Сюсс
Прокат
З 15 березня 2012
Тривалість
94 хв.