Я дуже збуджений

Я дуже збуджений (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Я дуже збуджений» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Я очень возбужден / Los amantes pasajeros

Цей рейс починався як зазвичай, пасажири зайшли в салон, пристебнулися і лайнер злетів. Тільки вже потім нещастя і осягає екіпаж авіалайнера 2549: на борту пропадає інтернет, прилади керування ніяк не реагують на спроби пілотів привести все в порядок і хоча б визначити курс. Щоб хоч якось відволікти і розважити то велика кількість пасажирів, які знаходяться на борту, стюарди танцюють і розважають їх піснями. У підсумку, це невелике пригода серед хмарного царства переживає невелике, окреме життя, яке включає в себе секс і смерть порівну.

Якщо перекладати з оригіналу, то іспанська назва, яку дав фільму Педро Альмодовар, має два значення. Перше звучить як "скороминущі коханці", інша як "пасажири-любителі". Структура фільму являє собою один із зразків камерного кіно, але, при цьому, не належить до артхаузу та авторського кіно, як це зазвичай буває. Сам Педро Альмодовар охарактеризував його як "легку, дуже легку комедію". "Я дуже збуджений" для Пенелопи Крус є п'ятою спільною роботою з Педро Альмодоваром, а для Антоніо Бандераса сьомою. У той же час це перша стрічка, де ці два актори з'являються у їх режисера-покровителя разом. Впродовж всього фільму з'являється дуже багато посилань. Серед таких сама назва літака Chavela Blanca є даниною на честь улюбленого співака Альмодовара Чавела Варгаса. А скорочення ПЕ, на крилі авіабуса, часто використовується самої Пенелопа Крус як псевдонім. Крім того, у фільмі з'являється рідний брат режисера, Августин Альмодовар, який зіграв диспетчера.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Іспанія
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Антоніо Бандерас, Пенелопа Крус, Коті Солер, Антоніо де ла Торре, Уго Сілва, Мігель Анхель Сілвестрі, Лайя Марті, Хав'єр Камара, Карлос Аресес, Рауль Аревало
Режисер
Педро Альмодовар
Сценарій
Педро Альмодовар
Прокат
З 23 травня 2013
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16 років