Шосе в нікуди (мовою оригіналу)

Шосе в нікуди (мовою оригіналу) (1996) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Шосе в нікуди (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Шоссе в никуда / Lost Highway

У рамках "Weekend фільмів Девіда Лінча" пропонуємо переглянути у відреставрованій версії сьомий повнометражний фільм відомого американського режисера.

Фільм починається з історії Фреда Медісона і його дружини Рене. Їхній шлюб заходить у глухий кут і закінчується злочином. Усі звинувачення падають на чоловіка, і його засуджують до вищої міри покарання за вбивство своєї дружини. Однак Фред Медісон загадковим чином зникає з камери смертників. На його місці знаходять невинного автомеханіка Піта Дейтона, якого випускають на волю. Піт намагається повернутися до нормального життя, але замість цього він потрапляє у незрозуміле жахіття.

Над сценарієм фільму "Шосе в нікуди" Девід Лінч працював разом з Баррі Гіффорд. Жанр кінострічки творці визначили, як «нуаровий хоррор XXI століття», а журнал The Entertainment Weekly включив фільм в список 25 найстрашніших фільмів в історії кіно.

imbd_logo Created with Sketch.
7.6/10
Рік
1996
Країна
Францiя, США
Мова дублювання
оригінал з українськими субтитрами
Жанр
трилер, детектив
В головних ролях
Білл Пуллман, Патриція Аркетт, Джованні Рібізі, Скотт Коффі
Режисер
Девід Лінч
Сценарій
Девід Лінч, Беррі Гіффорд
Прокат
20 травня 2017
Знижки весь день
20 травня 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
135 хв.
Вікові обмеження
18+