Загублене місто Z

Загублене місто Z (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Загублене місто Z» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Затерянный город Z / The Lost City of Z

Події розгортаються на початку минулого століття. Британський офіцер Персі Фосетт (Чарлі Ханнем) відправляється в експедицію за дорученням Британського географічного товариства на кордон Болівії та Бразилії. Справа вкрай небезпечна, раніше дослідники вже зникали тут безслідно. Але щоб повернути своїй сім'ї добре ім'я, втрачене з вини батька, Фосетт погоджується на поїздку.

В основу історичної драми «Загублене місто Z» покладена однойменна книга письменника Девіда Грана, що вийшла в 2009 році. Вона, в свою чергу, ґрунтується на реальних подіях. Про майбутню екранізацію стало відомо за рік до публікації самої книги. Тоді ж режисуру і адаптацію сценарію довірили Джеймсу Грею. Він вирішив знімати картину на 35-міліметровій плівці. Частину сцен було знято в джунглях, частину – в Північній Ірландії. Перш ніж на головну роль був затверджений Чарлі Ханнем, передбачалося, що вона дістанеться Бреду Піту. Пізніше на роль запрошувався Бенедикт Кембербетч, який не зміг брати участь через зайнятість в інших проектах. Бюджет картини склав $ 30 млн.

imbd_logo Created with Sketch.
6.6/10
Рік
2016
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
бойовик, драма, пригоди, біографія, історія
В головних ролях
Чарлі Ханнем, Роберт Паттінсон, Сієнна Міллер, Том Голланд, Едвард Ешлі
Режисер
Джеймс Грей
Сценарій
Джеймс Грей, Девід Гранн
Прокат
З 11 травня 2017, орієнтовно по 31 травня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 11 травня 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
141 хв.
Вікові обмеження
16+