З любов'ю, Розі

З любов'ю, Розі (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «З любов'ю, Розі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

С любовью, Рози / Love, Rosie

Події розгортаються в Дубліні. З дитинства Розі (Лілі Коллінз) і Алекс (Сем Клафлін) – найкращі друзі. Вони діляться один із одним усіма переживаннями і радощами. На випускному вечорі Розі і Алекс не разом, адже вони просто друзі. Цього вечора їх життя перевертається з ніг на голову. Алекс знаходить собі дівчину, потім їде з нею в Бостон і одружується. Розі, сама того не очікуючи, у 18 років вагітніє і стає мамою. З кожним днем друзі дитинства все далі один від одного. Хоча водночас усе більше розуміють, що між ними була не просто дружба.

Мелодрама «З любов'ю, Розі» – екранізація книги ірландської письменниці Сесілії Ахерн. В основі роману листування головних героїв – їхні листи, записки та повідомлення. А також уривки переписки з друзями, де вони обговорюють стосунки один із одним. Над фільмом працювала команда кінематографістів із Німеччини та Великобританії. А основні зйомки відбувалися в Торонто і Дубліні.

imbd_logo Created with Sketch.
7.2/10
Рік
2014
Країна
Німеччина, Великобританія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
мелодрама, комедія
В головних ролях
Лілі Коллінз, Сем Клафлін, Арт Паркінсон, Темзін Еджертон, Крістіан Кук, Суки Уотерхаус, Джемі Уінстон
Режисер
Крістіан Діттер
Сценарій
Джульєтт Таухіді, Сесілія Ахерн
Прокат
З 13 листопада 2014 по 03 грудня 2014
Тривалість
102 хв.
Вікові обмеження
16 років