Любов

Любов (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Любов» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Любовь / Love

Головний герой картини, американець Мерфі (Карл Глусман), мріє стати режисером. Він приїжджає в Париж, щоб навчатися в кіношколі. Мерфі зустрічається з Електрою (Аомі Муйок) і, намагаючись урізноманітнити своє життя, вони знайомляться з Омі (Клара Крістін). Ігри між хлопцем і двома дівчатами зачаровують і ваблять, вони могли б тривати вічно. Але Омі завагітніла. Електра зі скандалом йде, а Мерфі і Омі намагаються створити сім'ю, лишаючись разом лише з почуття обов’язку. Хлопець живе в наркотичному сп'янінні, поки мати Електри не звертався до нього з проханням допомогти розшукати її доньку.

Прем'єра драми «Любов» французького режисера і сценариста Гаспара Ное відбулася на Канському кінофестивалі. Журі присудило фільму приз за висвітлення ЛГБТ-теми в кіно. Для виконання провідних жіночих ролей Ное запросив дебютанток – Аомі Муйок і Клару Крістін, з якими познайомився в нічному клубі. Основні зйомки проходили в Парижі. Інтимні сцени у фільмі частково є імпровізацією, а не постановочної грою акторів.

imbd_logo Created with Sketch.
6/10
Рік
2015
Країна
Франція, Бельгія
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, мелодрама
В головних ролях
Аомі Муйок, Карл Глусман, Клара Крістін, Хуан Сааведра, Гаспар Ное, Венсан Мараваль
Режисер
Гаспар Ное
Сценарій
Гаспар Ное
Прокат
З 15 жовтня 2015 по 28 жовтня 2015
Знижки в будні та вихідні весь день з:
22 жовтня 2015 р.
Тривалість
130 хв.
Вікові обмеження
21 років