Лавлейс

Лавлейс (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Лавлейс» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лавлэйс / Lovelace

У центрі сюжету фільму "Лавлейс" - життя Лінди Сьюзан Борман (Аманда Сайфред), відомої під псевдонімом Лінда Лавлейс. Всесвітня популярність прийшла до неї після виконання головної ролі у фільмі "Глибока глотка". Всупереч традиційному католицькому вихованню, дівчина діяла на знімальному майданчику дивовижно розкуто та впевнено. Насправді наївна Лінда в усьому довіряла своєму ексцентричному та наполегливому чоловіку Чаку Трейнору (Пітер Сарсгаард). Він же зробив зі своєї дружини першу у світі порнозірку. Розважливий Трейнор безжалісно експлуатує жінку та являється для неї радше менеджером або ж сутенером, аніж люблячим чоловіком. Вирвавшись із сітей жорстокого бізнесу, Лінда усе подальше життя присвятила боротьбі за права жінок та критиці порнографії.

Картина "Лавлейс", створена через 40 років після гучного прийому світом "Глибокої глотки", покликана відкрити завісу таємниці та показати з чого почалась сексуальна революція. Режисеру картини Робу Епштейну, який має досвід роботи у документальному та історичному кіно, вдалося перенести на екран життєву історію жінки, яка сама того не бажаючи, перевернула уявлення людей усього світу про те, якою може бути близькість.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, біографія
В головних ролях
Аманда Сайфред, Пітер Сарсгаард, Хенк Азарія, Уес Бентлі, Адам Броді, Боббі Каннавале
Режисер
Роб Епштейн, Джеффрі Фрідман
Сценарій
Енді Беллін
Прокат
З 05 вересня 2013
Тривалість
93 хв.
Вікові обмеження
18 років